Тема:Моя улюблена іграшка
Мета: - поглиблювати знання учнів про дитячі ігри та іграшки;
- ознайомити з іграшками минулого та сьогодення;
- розвивати творчі здібності дітей;
- виховувати культуру поведінки, бережливе ставлення до іграшок.
Хід уроку
І. Організаційний момент. Привітання
Усміхніться всім навколо:
Небу, сонцю, квітам, людям.
І тоді обов’язково
День для вас веселим буде!
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
1. Загадки про іграшки
1. Я в барлозі взимку спав,
Мед із вуликів збирав.
Бант на шию пов'язали,
І до іграшок поклали.
Вайлуватий та м'який.
Відгадай, хтоя такий? (ведмедик)
2. Круглий, гарний і легенький,
Високо літає.
Йому діти дуже раді,
Бо ним кожен грає.(м’яч)
3. Я із гуми, надувна,
Як повітря я легка,
Міцно мотузок тримай
Та мене не відпускай!(повітряна кулька)
4. Замість справжньої дитини
Є у кожної дівчини.
Її пестять, одягають,
Спати ввечорі вкладають.
І годують її смачно -
Дуже мамі вона вдячна!(лялька)
5. Коли квітень бере своє
І сонечко пригріває,
Я стрибаю через неї,
А вона - через мене.(скакалка)
2.Повідомлення теми уроку
-Як ви зрозуміли,ми сьогодні з вами поговоримо про вашу улюблену іграшку,а також виготовим листівку для матусі.
3.Розповідь про свою улюблену іграшку
-Зараз кожен з вас по черзі опише свого іграшкового друга. Розкажіть нам як його звати,якого він кольору,що полюбляє робити.
4.Правила поводження з іграшками.
З іграшками добре грати.
Та не можна забувати:
Що не треба їх ламати,
На частини розбирати.
Ви ж нічого не ламайте
Все гарненько поскладайте,
Іграшки тоді , малята,
З вами завжди будуть грати!
III.Вивчення нового матеріалу
1.Гра « Не пропусти іграшку»
-Ваше завдання, якщо ви почуєте назву іграшки плесніть в долоні,якщо ні сидите тихо.
Лялька,камінець,дім,м’яч,дзиґа,іграшковий потяг,стіл,вікно,квітка,повітряна кулька,велосипед,дерево.
2. Фізкультхвилинка
Раз — піднятися, потягнутися.
Два — нагнутися, розігнутися.
Три — в долоні три бавовни,
Головою три кивки.
На чотири — руки ширше,
П'ять — помахати руками
І за парту сісти знову.
3.Штрихування геометричних фігур
-Які це геометричні фігури?
—У вас зображені кола. Виконайте олівцем штрихування зверху вниз. Дотримуйтесь однакову відстань між штрихами. Не заходьте за контур кола.
IV.Виготовлення листівки
-Яка пора року у нас з вами?Так починає все квітнути. Отже сьогодні для матусь ми виготовим ось таку чарівну листівку.
-- Подивіться, а у нас є ведмедик, якого він кольору?
- У нас він один, самотній, йому дуже сумно. Тож давайте намалюємо багато друзів, щоб він з ними грався і не сумував.
- Малювати ведмедиків будемо за допомогою шаблона –ведмедика.
- Беремо силует і обводимо його по контуру коричневим олівцем. Обвівши силует, домальовуємо ведмежаткові очі, ротик та носик, а потім за бажанням розмальовуємо його повністю.
ІІІ. Підсумок заняття
Сподобалось вам заняття?
Що нового дізналися?
Подякуйте один одному за співпрацю.
Комментариев нет:
Отправить комментарий